Nachádzate sa tu

Archív

Format: 2021

Zákaz lovu na revíri rieka Nitra č.5 ChaP - muškárske preteky jednotlivcov "Baťovianska Muška 2021"

Dňa 26. júna 2021 - v sobotu - sa budú konať na našom revíri rieka Nitra č. 5 (č.revíru  2-1440-1-4) pohárové muškárske preteky jednotlivcov "Baťovianska Muška 2021 - memoriál Antona Podmaníka".
 
V uvedenom dni bude platiť na tomto revíri ZÁKAZ LOVU v mieste vyznačenej pretekárskej trate - od splavu pri MVO pod obcou Malé Kršteňany po sútok s riekou Nitricou !

Výbor MsO SRZ Partizánske
 

Zákaz lovu na revíri rieka Nitra č.5 ChaP - muškárske preteky družstiev "Divízia A"


V dňoch 05.-06. júna 2021 - v sobotu a v nedeľu - sa budú konať na našom revíri rieka Nitra č. 5 (č.revíru  2-1440-1-4) postupové muškárske preteky družstiev "Divízia A" - jarné dvojkolo.
 
V uvedené dni bude platiť na tomto revíri ZÁKAZ LOVU v mieste vyznačenej pretekárskej trate - od splavu pri MVO pod obcou Malé Kršteňany po sútok s riekou Nitricou !

Výbor MsO SRZ Partizánske


Výročná členská schôdza 2020 - POZVÁNKA

Odbahnenie OR Nedanovce

Lov prívlačou od 15.marca do 31.mája

Brigády: aktuálne

Brigády: aktuálne

Na základe uvoľnenia opatrení súvisiace s COVID-19, žiadame rybárov, ktorí majú záujem o vykonanie brigády, aby sa telefonicky nahlásili Hlavnému hospodárovi Ing. Ľubošovi ŠÚTOROVI, tel. 0907 186 875. Maximálny počet osôb v jednej pracovnej skupine je 3, s dodržaním povinnosti nosenia rúšok a prijatých opatrení proti šíreniu COVID - 19. Súčasne žiadame záujemcov o brigádu o trpezlivosť, nakoľko musíme brigády organizovať postupne. Vzhľadom na prijaté opatrenia a počet prihlásených budú záujemci informovaní o termíne a mieste výkonu brigády.

Oznam: Nákup rybárskych lístkov

Stránky